Przejdź do głównej zawartości

Współpraca  Jestem otwarta na różne formy współpracy. Jednak uważam, że na tym etapie działalności Dziewczyńskiego Notatnika tworzenie przeze mnie jakichkolwiek kryteriów czy warunków współpracy byłoby zdecydowanie nie na miejscu. Tak jak składanie jakichkolwiek obietnic. W tych okolicznościach mogę tylko po zapoznaniu się z propozycją skierowaną na adres blogkasiko@gmail.com, przystąpić do współpracy, spróbować pertraktować jej warunki albo co, też zdarzyć się może odmówić.W starych dobrych czasach współpracowałam z:

Autorką
Aliną Białowąs

Wydawnictwami

Firmami

Dziękuje :)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Od zabawy ...

...zaczyna się postęp. (Antoni Kępiński)
Tak było i w  tym przypadku. Szwedzka ilustratorka Johanna Basford projektowała czarno-białe etykiety na wino. A jej znajomi kolorowali jej... dla zabawy, zabicia czasu....? Tak w skrócie powstały kolorowanki dla dorosłych. I świat "stanął na głowie", bo w ostatnim czasie jest mnóstwo miejsc w sieci, w których cuda nie tylko pani Basford są zachwalane "pod niebiosa". 

(3) Wszak to ...

... debilne?
Miewamy swoje sposoby na chandrę, na smutek, na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości. Czasem sięgamy po książkę, czasem jest to film, piosenka, coś co przywodzi wspomnienia.  Czasem taką atrakcje zapewnia nam telewizja czym byłyby teraz święta bez Kevina samego w domu tudzież w Nowym Jorku? Pamiętam z czasów lat nastu, że razem z koleżanką miałyśmy sposób na smuteczki - oglądanie Bodyguarda - I do dziś pamiętam. oglądamy film, zaryczane ze wzruszenia. Do pokoju wchodzi mama koleżanki.

Marzenie mam... drugie...

... zwiedzić Danie Marzenie mam, by znów klockami bawić się, by Legoland raz zobaczyć. Bo marzenie mam by zwiedzić Danie.